Naše crew

Naše práce je pro nás víc než jen nárazová brigáda. Jsme crew, která žije, a to nejen pracovně. Pravidelně pořádáme skupinové akce jako je paintball, lasergame nebo třeba fotbálek a grilování ve Stromovce. Jsme motor české zábavy a hudba je náš šéf. Jsme bedňáci. Jsme Shameless.

Staň se součástí

Do naší crew bereme kluky i holky. Základem je odvaha fyzicky pracovat a chuť naučit se s technikou. Nemusíš mít zkušenosti, stačí aktivní přístup a spolehlivost. Všechno ostatní tě naučíme na našich školeních. Naši bedňáci si sami vybírají, kdy a kde chtějí pracovat. Vyplácíme rychle – do týdne máš peníze v ruce nebo na účtu. Každá akce je jiná a dostaneš se na místa, kam se normálně nesmí. Chceš svobodu? U nás je.

Registrovat se do Shameless

Proč k nám?

Co tě na práci pro Shameless baví?


Aplikace Sinch

Jako náš bedňák získáš přístup do online systému Sinch, kde se můžeš sám hlásit na práce. Je jen na tobě, kdy a kde chceš pracovat a co si vybereš. Čím víc prací a školení zvládneš, tím vyšší mzdu dostaneš a získáš nové možnosti. Díky systému máš absolutní přehled o svých pracích i mzdě. Peníze si můžeš nechat vyplatit, kdykoli chceš – stačí jedno kliknutí.
Aplikace Sinch

 

Náš přístup

Děláme to trochu jinak – bedňáctví je pro nás jen začátek. Chceme, abys u Shameless mohl/a rychle vyrůst a naučit se základy odborných profesí pro práci v showbyznysu. Pro naši crew pořádáme pravidelná školení a nabízíme možnost naučit se nové dovednosti. Vytvořili jsme i přehledný bedňácký manuál. Máme pevný řád, ale nebojíme se nových přístupů a jsme otevřeni připomínkám. Přidej se k nám a zažij atmosféru koncertů a open air festivalů z druhé (té zajímavější;) strany.