Co děláme

Zajišťujeme pracovníky, kteří jsou zapotřebí při realizaci eventů, koncertů a festivalů. Ve svých řadách máme velké množství prověřených stagehands i specialisty na odborné profese. Využíváme námi vyvinutý software pro správu pracovní síly, díky kterému dokážeme zorganizovat kvalifikovaný, profesionální a spolehlivý tým pro každý typ události i ve velmi krátkém čase.

Co děláme během pandemie

V současné době dodáváme pracovníky na montážní a pomocné stavební práce, skladové práce, údržbu budov, zahradní práce a kamkoliv, kde se uplatní zruční lidé, zvyklí manuálně pracovat.
Nejsme agentura práce a naše lidi známe. Nebojíme se výzev a na všem se lidsky domluvíme.

 • Bedňáci

  Pravá ruka techniků při přípravě stageí a zázemí koncertu nebo festivalu.

 • Steelhands

  Zkušení pracovníci specializující se na pozemní instalaci lešení a velkých prvků GS při výstavbě koncertních pódií.

 • Scaffoldeři

  Specialisté na výstavbu lešenářských konstrukcí. Jsou schopni práce ve výškách.

 • Riggeři

  Certifikovaní výškoví pracovníci, kteří zvládají složité instalace a technické práce ve výškách.

 • Řidiči VZV

  Proškolená obsluha VZV s platnými certifikáty, která bez problému zvládne ovládat různé druhy manipulační techniky.

 • Stage
  manažeři

  Naši stage manažeři odbavují různorodou škálu akcí od elektronických show až po velké rockové festivaly. Ve spojení s naší stagecrew si poradí s nejnáročnějšími akcemi všeho druhu.

 • Runneři

  Spolehliví logisté na velkých festivalech. Jsou zodpovědní za rychlý převoz věcí, které jsou aktuálně potřeba.

 • Wardrobe asistentky

  Naše wardrobe asistentky jsou k dispozici na nejrůznějších představeních, kde se starají o přípravu kostýmů a dalšího vybavení.

 • Production asistenti

  Náš zkušený a pohotový tým podpory produkce dokáže rychle odbavit velké množství dílčích úkolů.

Náš přístup


Dobře odvedená práce je pro nás samozřejmost. O naše pracovníky se aktivně staráme a pořádáme pro ně pravidelná školení jak bedňácká, tak specifická školení bezpečnosti práce. Vytvořili jsme i přehledný bedňácký manuál. Na pracovišti je pro nás standard maximálně dbát na dodržení nejpřísnějších požadavků na bezpečnost a profesionalitu. Pro případ poškození jsme 100% zabezpečeni pojištěním za odpovědnost škody třetí osobě.

V řízení našich zakázek nám pomáhá systém Sinch. Vyvinuli jsme ho, aby byla správa objednávek pro klienty co nejsnazší, rychlá a vždy transparentní. Všechny informace o plánované, ale i proběhlé realizaci jsou neustále dostupné online. Díky tomu jsme také schopni velmi rychle a spolehlivě reagovat na objednávky na poslední chvíli a na případné změny.

Ozvěte se nám a rádi vám účet založíme. Těšíme se na spolupráci!